Пн-Пт: 10:00-18:00
Сб-Нд: вихідний
Україна м.Харків
 вул. Дудинської, 1А
RU UA

Їстівні гроші купити в інтернет магазині

Показати:
Сортування:
Фільтр товарів
15
0

їстівні гроші купити прикрасу для торта

Малюнки на вафельному та цукровому папері з доларами, гривнями та євро. Є варіанти з купюрами у натуральному розмірі, що робить їх на торті дуже реалістичними. Торт у формі валізи набитої доларами - хіт серед нестандартних десертів.

Чи бачили ви коли-небудь їстівні гроші? А чи пробували їх на смак? Це справжній витвір мистецтва кондитерів. Їхня фантазія просто безмежна. І якщо ви шукали щось оригінальне для свого торта або капкейків, то зверніть увагу саме на прикрасу торта грошима.

Ви можете замовити у нас стільки грошей, скільки вам потрібно, щоб прикрасити ваш торт. Друк проводиться на цукровому або вафельному папері. Друкуємо ми їстівні гроші на харчовому принтері і використовуємо харчові чорнила. Тому ви можете не переживати за якість та безпеку.

Саме в нашому магазині "М'ята" можна їстівні гроші купити. Вони стануть чудовою і незвичайною прикрасою торта або капкейків. Обов'язково здивують винуватців урочистостей та його гостей. У використанні їстівні гроші дуже прості. При необхідності всі інструкції, як їх використовувати, ви можете почитати на нашому сайті або уточнити у нас. І ми з радістю відповімо на всі ваші запитання. Також, якщо ви знаходитесь в іншому місті, ми маємо можливість переслати вам товар поштою.

1
  • Виберіть магазин
  • 1р. Харків вул. Дудинської, 1А
  • 2р. Харків пр-т. Героїв Харкова, 293А