Пн-Пт: 10:00-18:00
Сб-Нд: вихідний
Україна м.Харків
 вул. Дудинської, 1А
RU UA

Для шоколаду та цукерок

Показати:
Сортування:
Фільтр товарів
56
58
3
22
26
70
19


3D молди для шоколаду та мастики

Чи ви коли-небудь створювали додатковий декор вашим кондитерським виробам? Напевно, так. І використовували при цьому швидше за все мастику та/або айсинг, що нині дуже популярно у кондитерському мистецтві. Але чи знали ви що є такий спосіб, як декорування молдами?

Молди - це спеціальна форма, за допомогою якої ви з легкістю обіллєте потрібний вам декор: листя, черепашки, мультяшних героїв, серця, обличчя лялькам та багато іншого. Із чого виготовляють молди? А роблять їх із гіпсу, глини, пластику і, звичайно ж, силікону. У чому принадність і перевага силіконових молд? А в тому, що термін їхньої служби при дбайливому та правильному використанні практично необмежений. А доглядати таку форму простіше простого. Для цього достатньо її помити під теплим струменем води. Якщо ви шукайте 3д молд для шоколаду купити ви можете у нашому інтернет-магазині "М'ята".

Форми для шоколаду купити в інтернет магазині М'ята

Крім таких форм, у нас також є пластикові форми для шоколаду купити які також легко та просто в нашому магазині. Пластикові форми також служать довго і коштують недорого у порівнянні з полікарбонатними. Але якщо ви займаєтеся виготовленням шоколаду серйозно, беріть професійні полікарбонатні форми.

Ми із задоволенням підберемо разом із вами форми для шоколаду купити в інтернет магазині за доступними цінами. У нас є форми різних розмірів і кожна з них подолає ваш шоколад чудово.

Зверніть увагу також на те, що у нас ви можете купити молди для мастики 3д. Ми доставляємо форми містами України та співпрацюємо.

1
  • Виберіть магазин
  • 1р. Харків вул. Дудинської, 1А
  • 2р. Харків пр-т. Героїв Харкова, 293А