Пн-Пт: 10:00-18:00
Сб-Нд: вихідний
Україна м.Харків
 вул. Дудинської, 1А
RU UA

Мастика, айсинг

Показати:
Сортування:
Фільтр товарів
6
3
1
2
6

Купити мастику для торта в Україні

Ви задумали здивувати своїх близьких та друзів та приготувати шикарний торт? Або у Вас ширші плани і Ваші замовники в нетерпінні чекають на свій солодкий шедевр? У Вас виникла потреба придбати мастику для торта в Україні?

У магазині М'ята можна купити готову мастику - цукрову пасту. 
Приготувати мастику можна і в домашніх умовах з маршмеллоу (жувальний зефір), хоча професійні кондитери віддають перевагу готовій. Таку мастику можна купити вже необхідного кольору і вона пластичніша завдяки спеціальній рецептурі. Купівля цукрової мастики досить довго зберігається, не втрачаючи своїх високих якостей. Багато новачків спробувавши один раз готову мастику більше не втрачають часу на довгі замішування домашньої, а концентруються на безпосередньому декоруванні тортів.

Цукрова паста купити в Україні

На сьогоднішній день не важко цукрову пасту купити в Україні. Але при покупці звертайте увагу на дату виготовлення, умови зберігання та, звичайно ж, марку виробника. У нашому магазині представлені товари різних виробників, які здобули хорошу репутацію на українському ринку.

Готові торти, прикрашені мастикою, набувають святкового вигляду. Вони можуть бути різних форм і кольорів. Завдяки мастиці Ваш торт збереже свіжість та необхідну вологість.

Також з мастики виготовляють різні квіти, фігурки людей та тварин. Трохи фантазії та старанної праці та Ваш торт викличе багато захоплених вигуків. Особливо популярні такі торти в дітей віком. І в цій темі є де розгулятися Вашій фантазії.

Будемо раді надати Вам можливість мастику для торта купити саме в нашому інтернет-магазині.

1
  • Виберіть магазин
  • 1р. Харків вул. Дудинської, 1А
  • 2р. Харків пр-т. Героїв Харкова, 293А