Пн-Пт: 10:00-18:00
Сб-Нд: вихідний
Україна м.Харків
 вул. Дудинської, 1А
RU UA

Для гнучкого айсингу

Показати:
Сортування:
Фільтр товарів
1
12

Гнучкий айсінг - купити килимки для айсингу в магазині М'ята

Чи знаєте ви про що йдеться, коли перекладають з англійської "королівську глазур"? Йдеться, безумовно, про айсинг. Чи пробували ви прикрашати цією глазур'ю свій торт? Зазвичай айсинг використовують для прикраси не просто тортів, а тортів для великих урочистостей – День Народження, весілля, ювілей. Тоді це має ще більший урочистий ефект. Цей деокр виглядає ніби ніжне мереживо, що обплітає солодкий кондитерський виріб. А зверху ви також можете зробити фігурки з мастики або гнучкий айсинг.

Для того щоб виготовляти з цього декор, вам просто необхідний килимок для айсингу купити в Україні який ви можете в нашому магазині "М'ята". Ми маємо широкий вибір інструментів для декору, інструментів для мастики, упаковок лою тортів і багато іншого. У нас ви легко зможете купити силіконовий килимок для айсингу. Ціна та якість вас приємно здивують.

Якщо розбирати айсинг за складовими, то це клейка маса з білків яйця, лимонного соку та цукрової пудри. Потім цю масу поміщають у спеціальний кондитерський конверт і далі за допомогою трафаретів для айсингу малюють певний візерунок, який буде білого кольору. Але перед тим не забудьте підкласти харчову плівку щільну під трафарет.

Тільки не зберігайте ваші фігурки з айсингу у холодильнику! Їх можна довго зберігати у сухому місці. І пам'ятайте, що ці фігурки дуже тендітні і довго сохнуть, тому подбайте про те, щоб зробити їх заздалегідь і більше про запас, якщо раптом деякі з них зламаються.

1
  • Виберіть магазин
  • 1р. Харків вул. Дудинської, 1А
  • 2р. Харків пр-т. Героїв Харкова, 293А