Пн-Пт: 10:00-18:00
Сб-Нд: вихідний
Україна м.Харків
 вул. Дудинської, 1А
RU UA

Для зефіру, еклерів та десертів

Показати:
Сортування:
Фільтр товарів
27
52


упаковка для зефіру та еклерів купити в Україні

Солодкий, ніжний, смачний зефір..мм..хто ж не любить насолодитися цією смакотою?! Виходить він при збиванні ягідно-фруктового пюре з цукром та яєчним білком. У цю суміш також обов'язково додається формотворний наповнювач: пектин, желатин, агаровий сироп. Також можна зробити його з барвниками, кислотами та різними есенціями. Але навіщо? Якщо краще використати все натуральне для виробництва.

Наприклад, для отримання красивого рожевого кольору ви можете взяти натуральний барвник або сік бурака (буряка). Але щоб красиво подати ваш зефір, вам знадобиться упаковка для зефіру купити в Україні, яку ви можете в нашому інтернет-магазині.

Неможливо не закохатися у прекрасний французький десерт – еклер! Його довга форма їх заварного тіста із заварним кремом (найчастіше) набув свого поширення ще в 19 столітті. І досі цей вишуканий десерт любимо кондитерами та ласуном. Якщо ви любите готувати еклери, зверніть увагу на упаковка для еклерів купити в інтернет магазині. Адже для вишуканого десерту, потрібне й гарне впакування!

Французькі кондитери вважають, що ідеальні еклери тривалістю 14 сантиметрів і однакові між собою. Вони наповнюються всередині кремом, а місце наповнення ховається під особливою помадкою, якою покривають еклер зверху.

Ви можете замовити упаковку для десертів у нашому магазині "М'ята" та прикрасити свої кондитерські твори нашою якісною упаковкою. Вона дбайливо збереже ваші кулінарні шедеври, зручна у транспортуванні та зроблена з якісних матеріалів.

1
  • Виберіть магазин
  • 1р. Харків вул. Дудинської, 1А
  • 2р. Харків пр-т. Героїв Харкова, 293А