Пн-Пт: 10:00-18:00
Сб-Нд: вихідний
Україна м.Харків
 вул. Дудинської, 1А
RU UA

Обладнання

Показати:
Сортування:
Фільтр товарів
1
7

Купити кухонні ваги електронні в інтернет магазині

Ви любите свою кухню? Ви старанно вибирали, який буде її інтер'єр. Підбирали колірну гаму. Уважно обирали найнадійнішу техніку. Сподіваємось, що саме так і було. І ось тепер, коли все вже готове, Вашій улюбленій кухні не вистачає практично кілька деталей. Це як прикраса до улюбленої сукні. Саме такі деталі розставлять крапки над і. Задумайтесь, а чи не забули Ви купити кухонні ваги в інтернет магазині М'ята, наприклад?

Загляніть до нашого розділу, присвяченого обладнанню для кондитерів. У ньому Ви знайдете багато цікавого та корисного.

У цій категорії товарів знаходиться основне обладнання, яке необхідне на кухні та у кондитерській справі.

Це і тесторозгортальні машинки (локшини), і пальник-карамелізатор, без якій немислимо справжній крем-брюле.

Аерограф кондитерський купити в Україні

А останнім часом стало модним розписувати торти за допомогою аерографа – так малюнок стає плавнішим, а градієнт можна регулювати. Тож у цій групі товарів з'явилося кілька моделей аерографів. Сьогодні, щоб купити аерограф кондитерський в Україні, достатньо пару кліків.

У нас також можна придбати шоколадний фонтан – бажаного гостя на будь-якій вечірці чи святі.

А скільки рецептів стануть Вам доступні після покупки кухонного електронного градусника! Намагалися зварити цукровий сироп «на око»? Спроби темперування шоколаду кинули Вас у відчай? Забудьте про це. Тепер усі складнощі відійдуть у минуле.

Є ще одна цікава пропозиція. Заходимо в інтернет, пишемо в пошуковому рядку «фломбер газовий кулінарний пальник купити». Знаходимо інтернет магазин М'ята та купуємо чудовий кухонний гаджет. Їм можна обпалити залишки пір'я на курячих тушках, карамелізувати цибулю, прикрасити крем-брюле апетитною скоринкою. Все у Ваших руках.

1
  • Виберіть магазин
  • 1р. Харків вул. Дудинської, 1А
  • 2р. Харків пр-т. Героїв Харкова, 293А