Пн-Пт: 10:00-18:00
Сб-Нд: вихідний
Україна м.Харків
 вул. Дудинської, 1А
RU UA

Кондитерський інвентар та обладнання

Показати:
Сортування:
Фільтр товарів
38
40
130
199
0
16
13
8
25
114
266
288
22
52
7
37
23
13
12
19
15
17
89
12
6
33
4
28
70
19
16


Купити кондитерський інвентар в Україні

Вас вітає магазин кондитерського інвентарю «М'ята». Ви професіонал високого класу або кондитер-початківець? Створюєте багатоярусні торти для корпоративів чи хочете спекти невеликий тортик для коханого сина до дня його народження? У будь-якому разі ми Вам раді. Незалежно від рівня Вашої підготовки покупки в нашому магазині значно полегшать Вашу роботу, допоможуть заощадити Ваші сили та час. Навіть не фахівцеві відомо, що без якісного інвентарю не зможе народитись жоден кулінарний шедевр. Якщо ж Ви ставите собі таку мету, то, природно, виникає питання: де можна купити кондитерський інвентар в Україні. Можливо, Ви вже відвідали кілька кондитерських магазинів і встигли дійти висновку, що найзручніше кондитерський інвентар купити в інтернет магазині. У нашому магазині не тільки великий вибір різного інвентарю, але й багато цікавої та корисної інформації, яка допоможе вам у створенні Ваших кулінарних шедеврів. Отже, трохи корисної технічної інформації.

До основного кондитерському інвентарю можна віднести столи-стійки, шпателя, мішечки та насадки для крему, різноманітний інструмент для мастики.

Для роботи з мастикою необхідні плунжери, вирубки, молди та вайнери, фігурні качелі ,пінцети, і звичайно ж, стеки для формування фігурок та квітів з кондитерської пасти Існують також помічники, які значно полегшують роботу кондитеру, але не належать до обов'язкового кондитерського інвентарю. До них відносяться - гвоздик і утримувачі для роботи з кремом, струни для розрізання бісквіту, трафарети, дозаторії та інше. Ви обов'язково знайдете у нас помічника за Вашим смаком, який згодом стане абсолютно незамінним.

Ви обов'язково знайдете у нас помічника за Вашим смаком, який згодом стане абсолютно незамінним.

Кондитерські інструменти для випічки

Звичайно, дуже зручно, що кондитерський інструмент купити в Україні сьогодні так легко. Ми сподіваємося, що Вас порадує великий асортимент товарів та можливість придбати його. Наприклад, ми можемо запропонувати Вам кондитерські інструменти для випічки.

Особливо приємно вибрати все необхідне в затишній домашній обстановці без поспіху та метушні, смакуючи ароматну каву з улюбленою тістечкою. При цьому зробити це можна будь-коли без перерв на обід та вихідних днів. А як додатковий бонус замовити доставку додому.

Нехай Ваша робота приносить радість не лише Вашим рідним та клієнтам, а й особисто Вам.

1
  • Виберіть магазин
  • 1р. Харків вул. Дудинської, 1А
  • 2р. Харків пр-т. Героїв Харкова, 293А