Пн-Пт: 10:00-18:00
Сб-Нд: вихідний
Україна м.Харків
 вул. Дудинської, 1А
RU UA

магазин кондитерських інгредієнтів

Показати:
Сортування:
Фільтр товарів
44
9
126
36
20
1
5
119
118
1
2
1
2
8
8
2
1
6
12
1
2
9
5
6
8
1
9
15
6
1
1
27
10
Псиліум Швидкий перегляд
В наявності


Кондитерські інгредієнти купити в Україні

Можливо, Ви вже ставили питання: де кондитерські інгредієнти купити в Україні? Побували в лежачих магазинах, ринках і не знайшли все, що Вам потрібно? Пропонуємо Вам ознайомитись із найширшим асортиментом товарів, представлених у нашому магазині.

Кондитерські інгредієнти – досить велика тема. Це і безпосередньо сировина для випічки та виготовлення десертів - суміші, загусники, ароматизатори.

І всілякі добавки для прикраси десертів - харчові барвники , цукрова мастика, айсинг, декоргелі, цукрові фігурки та багато іншого.

Все це можна придбати у нашому інтернет-магазині кондитерського інвентарю та інструментів. Адже купити кондитерські інгредієнти в інтернет-магазині набагато легше і вигідніше.

Купити кондитерські інгредієнти в інтернет магазині

Різноманітні цукрові посипки, фруктові кубики допоможуть Вам приготувати не тільки чудові паски, але й кекси, капкейки. Цукрові кульки різних кольорів та розмірів, харчовий лак будуть незамінні при оформленні тортів. Діоксид титану, різні харчові барвники, харчові маркери зроблять Ваші торти та десерти яскравими та барвистими.

Звичайно, харчовим барвникам потрібно присвятити окрему тему. Сухі, гелеві, жиророзчинні, спеціальні барвники для фарбування шоколаду, різних кольорів і відтінків, різних виробників. Ми раді запропонувати Вам такий великий вибір. Тепер вам не потрібно шукати магазин кондитерських інгредієнтів. Усі ці товари Ви можете придбати у нас, не відходячи від комп'ютера.

Бажаємо Вам найприємніших покупок.

1
  • Виберіть магазин
  • 1р. Харків вул. Дудинської, 1А
  • 2р. Харків пр-т. Героїв Харкова, 293А