Пн-Пт: 10:00-18:00
Сб-Нд: вихідний
Україна м.Харків
 вул. Дудинської, 1А
RU UA

Упаковка для тортів, капкейків, пряників

Показати:
Сортування:
Фільтр товарів
40
56
137
29
36
3
25
79
55
5
13
12
21
6
34
214
211


Купити упаковку для кондитерських виробів у магазині М'ята

Чи давно ви займаєтеся кондитерською справою? Можливо, це ваша професія, а може просто хобі. У будь-якому випадку, вам неодмінно захочеться порадувати своїми смачними творами друзів, рідних та клієнтів. А для того щоб перевезти торти, капкейки, кейкпопси, тістечка та інші кондитерські вироби, просто необхідна упаковка! Купити упаковку для кондитерських виробів ви можете у нашому магазині "М'ята". Причому упаковка повинна відразу відповідати декільком вимогам:

  • Зручна - адже вам у ній вести ваш виріб.
  • Міцна - вона не повинна розпастись або поламатися дорогою.
  • Красива - завжди хочеться дарувати свій кулінарний твір у гарній упаковці.
  • Безпечна - продуктам харчування потрібна особлива упаковка, яка не вплине на виріб, не зіпсує його та буде безпечною та не токсичною.

Якщо ви давно займаєтеся кондитерською справою, то ви, напевно, шукали де можна придбати кондитерське пакування в Україні. Ми співпрацюємо та продаємо упаковку для кондитерських виробів, а також відправляємо їх по різних містах України. Повірте це дуже зручно! А якщо ви ще й хочете придбати нашу продукцію, то вам будуть спеціальні.

Ви можете їх завжди уточнити на нашому сайті або за телефонами у менеджерів нашого магазину. Ми завжди відповідаємо за якість упаковок, які продаємо. Також у нас є й інше кондитерське начиння: кондитерські вироби, барвники, підкладки і т.д. Якщо ви хочете кондитерська упаковка купити якісну, за доступними цінами і при цьому красивого товарного вигляду, звертайтесь до нашого магазину "М'ята".

1
  • Виберіть магазин
  • 1р. Харків вул. Дудинської, 1А
  • 2р. Харків пр-т. Героїв Харкова, 293А